ЗІ СВЯТОМ, МАТУСІ!!!

    Мати…Матуся…Ненька. З цим словом у нас асоціюється все добре, щире, людське. Це той дужий птах, який розправляє нам крила, дає дорогу в життя. Це людина, перед якою ми будемо завжди в боргу, будемо завжди цілувати її руки, які пестили нас у дитинстві, чиї кроки і душа завжди ідуть із нами по життю, підтримуючи нас у годину радості й печалі.

    Тож, дорогі наші матусі, прийміть найщиріші вітання від учнів Студеницького ліцею!

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

    8 травняі в Україні та світі відзначають День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Цього дня вшановують не лише пам'ять бійців, які загинули під час Другої світової війни, а також безневинних жертв цієї страшної війни: дітей, цивільних, острабайтерів. Лише в Україні, під час війни 1939-1945 років, загинуло понад 8 млн людей.

    Символами пам'яті про Другу світову війну та її жертв в Україні та Європі є маки пам'яті.

З нагоди цієї знаменної події у нашому ліцеї проведено ряд заходів:

загальношкільна лінійка-реквієм «Пам’ять народна жива…»;

вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні хвилиною мовчання;

тематична книжково-ілюстрована виставка «Пам’ять про незабутнє» в шкільній бібліотеці;

покладання квітів до обеліску, пам’ятників та братської могили;

акція «Маки пам’яті неньки України» (1-4 класи, виготовлення маків та оздоблювання ними карти України);

виховні бесіди «Пам’ятати за ради майбутнього», «Шляхами перемоги», «Пам’ятаємо кожного»;

відео челендж «Маки пам’яті» (5-11 класи).

Пам'ять про загиблих буде завжди у наших серцях!

Пам:'ятаємо, а значить - Перемагаємо!

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


#Випускники_2024_для_майбутніх_поколінь

Студеницький ліцей приєднався до Загальнонаціональної акції єднання та віри «ВИПУСКНИКИ-2024 РОКУ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ» (ініціатор проєкту – Асоціація професіоналів довкілля PAEW).

Нашим випускникам, учням 11 - го класу , така ідея сподобалась. І сьогодні вони посадили троянди на території закладу, в якому навчались, дружили, росли і мужніли. Віримо і надіємось, що ці чудові троянди будуть квітнути та милувати очі своїм цвітом, а наші випускники будуть щасливими!

ВІДЕО


730 днів незламності!

24 лютого 2024  року - друга річниця повномасштабного вторгнення. Безперервні дні спротиву, протягом яких українці показали всьому 🌎світу свою сміливість, гідність та незламність.💪🤜👊

З метою виховання майбутніх патріотів у закладі освіти були проведені виховні заходи:

✅Виховна години та години спілкування: "Віримо! Можемо! Переможемо!"; «Вистояли-переможемо!";

✅Тематична лінійка;     

✅ Відео пергляд фільму ' 24.02.2024 -друга   річниця повномаштабного вторгнення. Безперервні дні спротиву.'                 

✅Квест-урок "730 днів незламності". 

Під час квесту  учні формували  почуття гордості й приналежності до незламного українського народу, глибокої шани до загиблих Героїв і вшанування їх світлої пам’яті; поваги і вдячності до Збройних сил України. 

Безмежно дякуємо нашим незламним ЗАХИСНИКАМ і ЗАХИСНИЦЯМ. Пам'ятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну.🙏🙏🙏

   Цінуймо та пишаймося нашими героями!

   Слава Україні!💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙


ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

  29 січня Україна відзначає День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми віддаємо шану стійкості та мужності молодих хлопців, які так само, як і сьогоднішні захисники України, стали на захист української держави та зупинили нападника.

 29 січня 1918 року біля залізничної станції Крути, що за 130 кілометрів від Києва, добровольчий Студентський Курінь, що складався із 300 юнаків: студентів Університету імені Святого Володимира, новоствореного Українського Народного Університету та гімназистів Київських гімназій, відстоюючи право українського народу жити у власній державі, вступили в нерівний бій із більшовицькими військами, чисельність яких налічувала близько 5 тисяч.

  Бій тривав лише кілька годин. У полон було захоплено і потім розстріляно 28 юнаків. Але ціною свого життя юні герої зупинили наступ ворога на два дні. І ці дні стали вирішальними для української дипломатії, щоб домогтися від міжнародного співтовариства визнання незалежної України. Уряд УНР домігся того, що за Брест-Литовським мирним договором між більшовицькою Росією та Четвертним союзом Україна ставала незалежною державою. Росія зобов’язувалася визнати право українського народу на самовизначення, законність влади Центральної Ради, укласти з нею мир, негайно вивести з України формування Червоної гвардії.

    В Студеницькому ліцеї були проведені тематичні заходи, а саме: 

  • інформаційна година з учнями 7-8 класів "Герої Крут";
  • бесіда-тренінг для старшокласників;
  • урок пам'яті в 9 класі "Червона калина на білому снігу";
  • лінійка-реквієм "Лицарство Крут! Ваш чуєм зов - не втомно далі йти".

   29 січня - це не лише день скорботи за українською молоддю, а й день величі духу української нації. Жертовності та героїзму Крут забувати не можливо.


Відкриття бомбосховища!

   Сьогодні у нашому ліцеї був насичений, в одночас хвилюючий день. До нас завітало багато  поважних гостей : голова ЖОВА Віталій Бунечко, голова ЖРВА  Юрій Тарасюк, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ганна Войтенко та депутати Глибочицької сільської ради. Це і не дивно, адже у нас сьогодні приємна подія! Це відкриття нашого нового укриття. Гості оглянули наше укриття, яке щойно побудоване та з любов'ю оздоблене педагогами нашого ліцею. Паралельно у закладі триває перший етап Всеукраїнської шкільної ліги "Пліч--о-пліч". Гості не тільки відвідали змагання, а й безпосередньо Віталій Бунечко та Сергій Сокальський, приєднались до гравців та навіть зробили по одному результативному кидку. 

   Згодом всі присутні оглянули оновлену їдальню . На завершення Віталій Бунечко та Сергій Сокальський показали майстер-клас із гри у настільний теніс. 

  Щиро дякуємо всім, хто був причетний до побудови нашого укриття! А головне - дякуємо нашим мужнім воїнам, завдяки яким ми маємо можливість повноцінно навчатись!

 

 


"Пліч-о-пліч" етап зі спортивного орієнтування

💙💛Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги.

👫🏃 Учні Студеницького ліцею продовжують активно доєднуватися до змагального процесу!

Відбувся шкільний етап змагань "Пліч-о-пліч" зі спортивного орієнтування між 5 - 7  класами.

🏆Бажаємо юним спортсменам успіхів! Найсильніших чекаємо у наступному етапі змагань.🧗

#разомпереможемо #плічопліч

#шкільніліги

#scl


ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні ми відзначаємо День Соборності України - свято на честь обʼєднання, у січні 1919 року, УНР та ЗУНР в єдину незалежну Україну.

Проте соборність - це не лише про обʼєднання територій країни, це ще й про згуртованість всіх її громадян.

Ми часто повторюємо: лише в єдності наша сила. І це справді - так.

Саме в єдності і наша Перемога, бо наша єдність - наша зброя!

З Днем Соборності, Україно!

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


"Пліч-о-пліч" етап з баскетболу

  22 січня у Студеницькому ліцеї відбулися змагання з баскетболу.⛹️🏀Участь брали команди 7 та 8 класів. 

 🥇І місце - здобула команда 8 класу, 🥈ІІ місце - команда 7 класу. Команда – переможець💪 шкільного етапу проєкту «Пліч-о-пліч» Всеукраїнської шкільної ліги у Житомирській області з баскетболу готується до другого етапу. Щиро бажаємо команді перемоги! Пліч-о-пліч. Разом до перемоги!🇺🇦

#плічопліч #разомпереможемо #шкільніліги #житомирщина


16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬТСТВА

📌  З 25 листопада по 10 грудня 2023 року в Студеницькому ліцеї проходила акція «16 днів проти насильства».

     З метою привернення всіх учасників освітнього процесу до проблем подолання  насильства в шкільному середовищі, в сім’ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, розширення знань про свої права та обов’язки, профілактика захворювання ВІЛ СНІДу було розроблено план та проведено ряд заходів:

   27 листопада – відкриття акції тематичною лінійкою «16 днів проти насильства», в цей день була оформлена інформаційна дошка тижня, яка  протягом двох тижнів поновлювалась інформацією, розповсюджено буклети з питань насильства, СНІДу, прав дитини. 

     З учнями 9-11 класів було проведено тренінгові заняття «Стоп – шкільний терор». Як зупинити дитяче насилля?».

    З учнями 9 класу проведено Квест-гру з визначенням команди переможця та нагородженням грамотою та призами «Майбутнє країни без насильства».

    З учнями 7-8 класів – заняття з елементами тренінгу «Ми проти насильства!».

    З учнями 7-9 класів – перегляд відео та тематичних презентацій на тему «Що таке домашнє насильство, або насильство в сім’ї».

29 листопада серед учнів молодших класів проведено конкурс малюнків з визначенням переможців та нагородженням грамотами та призами «Світ без насильства».

30 листопада листопада проходила акція «Наші долоньки проти насильства» до якої були залучені всі діти школи. 

    У всіх класах класними керівниками були проведені виховні години «Скажи насильству-ні!»

    1 грудня в ліцеї проходила Всеукраїнська акція «Червона стрічка» до дня боротьби зі СНІДом, протягом дня всі діти та вчителі носили червону стрічку як в знак солідарності хворим на СНІД. Також в цей день проведено з учнями 9-11 класів заняття з елементами тренінгу «СНІД – провісник горя та біди», перегляд відеоматеріалів.

   4 грудня з учнями 10 класу до дня боротьби з рабством було проведено цікаву просвітницьку гру «Рожеві окуляри» мета якої є підвищення рівня знань, уявлень та розуміння щодо проблем, пов’язаних з торгівлею людьми, ризикованою поведінкою щодо потрапляння в рабство.

    4 грудня до дня дітей з інвалідністю було проведено заняття з учнями 1 класу «Ми всі різні».

    5  грудня  з педагогами було проведено тренінгові заняття з використання арт-терапевтичних технік «Психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами. Аутичні діти».

5 -6 грудня з учнями 7-8 класів проведені тренінги: «Скажи булінгу – ні!»; «Розв’язання конфліктів та робота з самооцінкою».

 

      8 грудня до дня прав дитини проведено заняття «Твори добро, бо ти людина» з презентацієї казки «Дюймовочка» про права дитини. А з учнями 6 класу інтерактивне заняття «Права людини – найвища цінність.

БІЛЬШЕ ФОТО


НАЦІОНАЛЬНИЙ ТИЖДЕНЬ ЧИТАННЯ

#національнийтижденьчитання

В рамках проведення Всеукраїнської акції "Національний тиждень читання", з метою популяризації читання, в нашому ліцеї протягом тижня проходили різноманітні заходи, а сме:

- бесіда з учнями "Чому варто читати книги?";

- творча робота "Про що ця книга? ";

- бібліотечний квест "Книга - твій найкращий друг";

- читання поезії Миколи Хвильового.

Ця акція популяризує читання, аби воно стало повсякденною звичкою та покликана об'єднувати навколо читання людей, аби вони могли обговорити прочитане, поділитись своїми враженнями від прочитаного. Особливо важливо підтримувати українську книгу в такий важкий для нашої країни час, адже вона популяризує українську культуру в цілому.

#тижденьчитання2023 #бутисвоїми.


День хустки

     7 грудня – Всесвітній день української хустки. Споконвіку українки носили хустку, яка вважалась оберегом, символізувала любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Хустка як невід’ємний елемент одягу підкреслює його буденність чи святковість, інформує про родинний, матеріальний статус жінки. Сьогодні яскраві хустки поступово завойовують прихильність не тільки українок, а й модниць всього світу. А от же українське вкотре стає світовим трендом. Тож започаткування свята Української Хустки сприятиме збереженню та відродженню українських традицій. Відроджуємо, поважаємо та пропагуємо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу. Традиції — це наше минуле і майбутнє!

      Вчителі та діти нашого ліцею теж долучились до акції пропагування української хустки, як оберегу та символу жіночності...

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ 2023

     День Святого Миколая - це дивовижне свято, яке вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих

   До нас у ліцей сьогодні теж завітав Миколай. Діти чудово провели з ним час. Вони розповідали Миколаю вірші, співали пісні, грали в зимові розваги та відгадували загадки з Чортиком, який завітав на свято з різочками для неслухняних діток. Дякуємо нашим юним артистам, які подарували діткам масу задоволення. Дякуємо дітям, за те, що старанно підготувались до зустрічі з Миколаєм!

   Вітаємо всіх з цим чудовим святом! Бажаємо всім якнайшвидшої перемоги, щоб у кожній українській родині панував мир та спокій, щоб усі захисники і захисниці повернулись до рідних домівок.


ЗАПАЛИ СВІЧКУ ПАМ'ЯТІ!

     25 листопада о 16-00 загальнонаціональна хвилина мовчання для вшанування пам'яті жертв Голодомору та свічок на вікнах своїх домівок. Вогники цих свічок символізують скорботу і пам'ять про мільйони загиблих життів українців та одночасно віру, що подібне ніколи й ніде не має повторитися.

      Адже голод - це не тільки смерть, а й духовна руїна, знищення здорової народної моралі, втрата ідеалів, занепад культури, рідної мови, традицій.

      Сьогодні, коли від того часу минуло 90 років, ми не маємо права забувати народне слово правди, бо це слово здолало смерть, аби дійти до нас, збудувати в наших серцях пам’ять про мільйони безневинно замучених предків і застереження від повторення страшних помилок.

      Напередодні учні нашого ліцею не залишилися осторонь вшанування пам'яті жертв Голодомору. В ліцеї були проведені уроки пам’яті, організовано перегляд та обговорення документальних фільмів, що висвітлюють події тих часів, проведено акції «Незабудки пам’яті» , та шкільний флешмоб «Запали свічку пам’яті».

БІЛЬШЕ ФОТО


ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

   21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи, у який вшановують громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, що виступили на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору під час подій Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років. Ці доленосні події згуртували весь український народ навколо високої мети – відстоювання незалежності України, її стабільного розвитку в європейському співтоваристві, досягнення гідного рівня життя.

З нагоди цього свята в нашому ліцеї проведено низку заходів:

-загальношкільна лінійка;

- вшанування пам'яті загиблих від російської агресії хвилиною мовчання;

- покладання квітів до пам'ятної дошки загиблого в АТО Олексія Євдощука;

- в усіх класних колективах відбулися інформаційні хвилинки, де згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні;

- тематичні виставки літератури в бібліотеці.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії. Слава Україні! Героям слава!


Міжнародний День толерантності

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього роцесу у нашому ліцеї стартував День толерантності.

Класні керівники проводили виховні години, під час яких поглиблювали знання про толерантність. Учні 2-4 класів створили дерева толерантності, на яких записували свої асоціації до слова "толерантність", а учні 1 класу створили квітку-розмальовку "Ми за толерантність".

Практичним психологом та соціальним педагогом ліцею було проведено квест з учнями 7 класу «Твоя територія толерантності», на якому змагаючись та виконавши багато цікавих завдань: ребуси, кросворди, прислівʼя, асоціативні кущі, діти розкрили поняття «толерантність», сформували правильне уявлення щодо толерантної поведінки. З учнями 5 та 6 класів проведена година спілкування з елементами тренінгу «Толерантність врятує світ», мета якої сформувати ціннісні установки на толерантне спілкування, виховання терпимості, людяності, чуйності. Під час заходів діти грали в ігри, виконували цікаві вправи, завдання ( вправа «Чим ми схожі», гра «Міст дружби», гра «Асоціативний ряд», вправи «Цікаве слово», «Компліменти») та писали один одному побажання.

Проведені заходи дали можливість ліцеїстам ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ. День пройшов цікаво та змістовно, у всіх панував піднесений настрій.


ДЕНЬ ПИСЕМНОСТІ

     День української писемності та мови з 1997 року традиційно відзначали 9 листопада, у день пам’яті преподобного Нестора Літописця, який започаткував писемну українську мову.

  Цього року дата свята змінилася - Україна вперше відзначає День української писемності та мови 27 жовтня. Традиційно в цей день відбувається радіодиктант національної єдності. Це акція, присвячена українській мові. Радіодиктант національної єдності вважається найбільшим україномовним флешмобом, який об'єднує знавців української мови всього світу.

  У Студеницькому ліцеї було проведено «Мовний батл» між командами 6 класу та виховний захід у 4 класі «Мова барвиста, мова багата, рідна і тепла, як батьківська хата!». Також учні разом з викладачами активно долучилися до цієї акції. Адже новий диктант - це завжди певне відкриття, нова навичка, досвід письма, а ще - чудова нагода випробувати на собі сучасний тренд - навчання упродовж життя.

Участь людини в написанні диктанту національної єдності показує, як вона ставиться до своєї країни та мови. А власний приклад завжди може стати мотивацією для інших діяти так само - поважати свою мову та країну.


Проведення Тижня безпеки

     Сьогодні, коли в Україні ведеться повномасштабна війна проти вторгнення російського агресора, коли ситуація в країні є дуже стресовою для дітей: постійні сирени, вибухи, військові зі зброєю, погіршення екологічного стану довкілля, заміновані території – як ніколи підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

    Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях.

     В нашому закладі був проведений Тиждень знань безпеки життєдіяльності.

      Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

- конкурси на кращий учнівський малюнок на тематику Тижня;

- бесіди, виховні години, години спілкування,

- ігри та конкурси на тематику Тижня

Основною метою проведених заходів було:

- формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я;

- популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед здобувачів освіти;

- розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя;

- виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у ліцеїстів співчуття, бажання допомогти.

    Проведена виховна робота та отримані знання обов‘язково дадуть свої плоди, а саме допоможуть нашим дітям у разі надзвичайних ситуаціях опанувати себе, скористатися отриманими порадами і ні в якому разі не розгубитися, не панікувати, а діяти правильно, стримано, впевнено і рішуче.

БІЛЬШЕ ФОТО


Гості в нашому ліцеї

    Сьогодні у ліцеї чудовий день!

   Адже до нас із самого ранку завітали прекрасні гості. Це генеральний директор ТОВ "КОРОСТИШІВЗЕМІНВЕСТ" Вознюк Олександр Степанович зі своїми працівниками та староста Студеницького старостинського округу Вергун Юрій Юрійович. Вони прийшли до нас не з порожніми руками, а принесли такий омріяний подарунок - овочерізку. Ми щиро Вам вдячні за такий чудовий сюрприз!

    Цінуємо Вашу людську щедрість і розуміння шкільних проблем. Нехай повернеться вам добро здоров’ям, благополуччям, щедрими руками допомоги в потрібну годину. Дякуємо Вам за увагу до нашого ліцею!


Доброчинна ярмарка до Дня козацтва!

     У Студеницькому ліцеї була проведена доброчинна ярмарка до Дня козацтва.

  Наші учні та їх батьки виявили неабиякі старання й вміння, приготувавши безліч смаколиків, розпочинаючи від кексів та печива, закінчуючи тортами. Кожен клас ліцею намагався не лише вразити ориганальністю та творчим підходом, але й зібрати якомога більше коштів для підтримки наших захисників. В акції взяли участь не лише ліцеїсти, а й батьки та викладачі, котрі долучилися до такої благородної місії. Зібрані кошти в сумі 12 073 грн будуть передані на потреби ЗСУ, про що ми обов'язково проінформуємо.

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до організації та проведення заходу!!! Об’єднуємо зусилля та згуртовуємось заради перемоги!

    Слава Україні! Героям Слава!


ДЕНЬ МИРУ

   Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. Саме про Мир та його важливість говорили учні нашого ліцею.

   До цього дня в Студеницькому ліцеї з 18 - 22 вересня проходив Тиждень Миру, протягом якого було поведено ряд заходів:

- години спілкування «Мир на землі – радість у родині»,

- 1-4 класи - виставка "Долоньки миру";

- 5-11 класи - фотоквест "Хочемо, щоб усі жили у мирі";

- книжкова виставка «Під мирним небом»;

- мастер-клас з виготовлення паперових голубів миру;

- конкурс малюнків "Я за МИР";

- закриття тижня на шкільній лінійці, нагородження грамотами за участь у фотоквесті та виставці долоньок.


ДЕНЬ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ

    Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

   Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

      В рамках цього дня учні нашого ліцею відвідали ветеранів педагогічної праці! Приємно дарувати позитивні емоції людям, а взамін отримувати щиру посмішку!

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!!!

    З нагоди професійного свята, учні нашого ліцею провели квест , відгадуючи загадки про вчителів та оригінально вітаючи саме тих вчителів, яких обрали через жеребкування. Тож, шановні працівники освіти, прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

ФОТО ТА ВІДЕО


Життя - найвища цінність життя!

     Життя – найвища цінність людини, бо воно дається лише один раз.  Життя кожного – це дорога, якою тільки йому призначено пройти. Тому з метою сприяти розумінню поняття цінності і неповторності людського життя, поняття щастя, як необхідної складової, до Всесвітнього дня протидії суїциду в нашому ліцеї були проведені тренінгові заняття «Я люблю своє життя».


Олімпійський тиждень 2023

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я, виховувати в учнів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у ліцеї і щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.💪🏃🏀⚽

Олімпійський тиждень тривав у Студеницькому ліцеї з 11 по 15 вересня. 

       Протягом тижня учні ліцею отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартувати себе не тільки фізично, а й інтелектуально.

         Розпочався Олімпійський тиждень із урочистої лінійки, на якій було оголошено план проведення заходів. Учитель фізичної культури, Дорошенкова Н.А., розповіла про виникнення, розвиток та символіку Олімпійських ігор. 

         Протягом тижня класні керівники провели виховні години: 

📌«Здоровим бути – зі спортом дружити»;

📌«Спорт – сила, краса і здоров’я».

Під керівництвом бібліотекаря Самченко О.О. була організована книжкова виставка 📚📖 «Легенди олімпійських зірок» про видатних спортсменів світу, яка діяла протягом тижня у бібліотеці ліцею.

           Наталією Аркадівною було проведено:

📌легкоатлетичний крос 🏃🏃🏃, де участь взяли учні 4 – 11 класів;

📌 серед учнів початкових класів проходив конкурс малюнків на асфальті « Я майбутній олімпієць», «Веселі естафети»;

📌між учнями середніх класів проведено змагання «Найспритніший»;

📌учні  5 – 11 класів брали участь у вікторині «Знавці спорту».

         Переможців всіх видів змагань було нагороджено грамотами. 🥇🥈🥉

         Метою спортивних змагань та естафет було заохочення ліцеїстів до здорового способу життя, залучення молоді до спорту, збереження здоров’я, підвищення фізичної та розумової працездатності, сприяння активно-руховій діяльності та формування потреби у систематичних заняттях фізичними вправами.

      Веселими та задоволеними залишилися всі учні та вчителі. 

        Ми ще раз побачили, що в нашому ліцеї ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам впевненості, сміливості та перемоги!💪

ФОТО


«World Cleanup Day»

     Працівники та учні нашого ліцею традиційно долучилися  до  Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Цього року акція проходить під гаслом: «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!». 

     Основна мета  акції – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. Зробимо Планету чистішою!

БІЛЬШЕ ФОТО


Перший дзвоник 2023

Найсвітліша дорога в світі -

Це дорога до знань,до школи.

Пам'ятайте, любі діти,

Не забувайте цього ніколи💙💛

 

     Ось і промайнуло літо! І знову двері нашого ліцею радісно відкрилися для наших вихованців.🔔 Перший дзвінок - це завжди хвилююча подія, особливо для наймолодших учнів — першокласників. цього року для десяти першокласників , які переступили поріг нашого ліцею, розпочнеться цікаве шкільне життя, перший навчальний рік, перший дзвінок, перший урок, перша вчителька, перша оцінка на шляху до Країни Знань.

     Для одиннадцятикласників цей навчальний рік останнім і вирішальним він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. 

    У черговий раз ліцей гостинно відчинив для учнів свої двері і просив у просторі і затишні класи, щоб набиратися мудрості і знань, щоб наповнювати своє серце любов'ю і добром, щоб вчилися долати труднощі і впевнено крокувати до своєї мети.

    Мабуть, у кожній українській сім'ї цей день радісний. Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні. Навчальний рік почався. Тож нехай він відкриє перед школярами нові горизонти пізнання себе і світу, стане початком наполегливої праці, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей!

Більше фото


День пам'яті захисників України

    29 серпня в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.🇺🇦

   Ми згадуємо не лише тих, хто загинув в Іловайській трагедії, а й десятки тисяч полеглих захисників і захисниць України в сучасній російськоукраїнській війні від 2014 року. Вони стоять в одному ряду з усіма поколіннями борців за волю і державну самостійність – від воїнів Русі-України, лицарів Костянтина Острозького, козаків Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького та Івана Мазепи до бійців Армії Української Народної Республіки та Галицької армії Західно-Української Народної Республіки, Антигітлерівської коаліції часів Другої світової війни, Української Повстанської Армії. Це воїнство мужньо здобувало героїчні перемоги і віддавало життя за українську землю.

Попри велику кількість втрат у сучасній російсько-українській війні маємо й історичну перемогу – згуртовану націю, готову боротися за волю і свободу. Україна може спертись на широку підтримку громадян, бо на захист незалежності держави стали мешканці всіх, без винятку, регіонів нашої країни.

У нинішній війні ми платимо надзвичайно велику ціну. Безперечно, це не єдиний день у році, коли згадуються полеглі та віддається їм шана. Однак це нагода для всього суспільства разом зробити усе можливе, аби пам’ять про героїв була збережена та зміцнена на багато поколінь вперед.

  Пам’ять про борців і їхні подвиги є найвищою цінністю в шкалі нашої національної ідентичності. А віра і впевненість, що в разі загибелі на полі бою жертовність воїна буде пошанована на державному рівні, є дуже важливою для підняття морального духу військовослужбовців.💙💛

БІЛЬШЕ ФОТО


ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

     З Днем Незалежності! 💙💛

Хай кожен герой повернеться додому, наповнений силою духу, невичерпною енергією та незламним переконанням, що Україна понад усе!

     Бажаємо кожній українській родині мирного неба, непохитної віри, сімейного затишку та щасливого майбутнього у вільній процвітаючій Україні!

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


ДЕНЬ ПРАПОРА

Це прапор – вільної країни,

Це прапор – міста і села,

Це стяг моєї Батьківщини,

І в ньому вічності добра.

Він майорить, як синє небо,

Безхмарний – символ добра,

А жовтий – золоті колосся,

Відбиток віри та тепла.

І він, величитися над нами,

Показуючи вірний шлях,

Синім і жовтим кольорами,

На небі й на своїх полях.

 

   Здавалося б, неможливо вмістити в одному об’єкті історію, політику та духовність країни. Втім, така річ існує — це державний прапор, який  для кожної нації є способом представити себе у світі.🇺🇦 Прапор демонструє, що країна незалежна, займає гідне місце серед інших держав, поважає свою історію та дбає про майбутнє. Всередині держави національний стяг об’єднує людей  у важкі часи, а повага до нього у всі часи вважалася виявом патріотизму. Не є виключенням і український прапор, на честь якого 23 серпня наша країна щороку відзначає свято — День Державного Прапора України.🇺🇦  Наш синьо-жовтий стяг цінний для нас своєю історією, а також жертвами, які були принесені  заради нього.💙💛

      У Студеницькому ліцеї з нагоди Дня Прапора було проведено ряд заходів: 

1. Підняття Державного Прапора  у супроводі Державного Гімну України;

2. Вшанування пам'яті загиблих від російської агресії хвилиною мовчання;

 3. Розгортання великого Державного Прапора колективом ліцею;

4. Захід учнів нашого ліцею до Дня Державного Прапора України;

5. У бібліотеці закладу освіти відкрито виставку Символи нашої державності.

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО!!!


ПРОЩАВАЙ ПОЧАТКОВА ШКОЛА..

Сьогодні в Студеницькому ліцеї відбулося ще одне свято. Але це свято особливе - Прощання з початковою школою.

Шановні випускники 4 класу! У цей день за вас радіють ваші батьки, вами пишеться ваша перша вчителька, вас вітає вся Україна.

Чотири роки тому, ви тільки прийшли до ліцею, а вже сьогодні - відсвяткували свій перший випуск. Зовсім нещодавно почали вчитися читати і писати, рахувати і малювати, але за 4 роки початкової школи встигли списати вже не один зошит, прочитати багато підручників, порослишати, знайти нових друзів. Але це тільки початок!

Шкільне життя в початковій школі було цікавим і веселим, але попереду вас очікує не менш розширена, різноманітна і яскрава середня школа - нові предмети, нові вчителі, нові злети та падіння.

Вітаємо випускників і бажаємо їм гарного літнього відпочинку, піднесеного настрою та якнайбільше приємних подій!

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


Свято останнього дзвоника!

Завдяки нашим Збройним Силам України, після дякуючи захисникам і захисникам, сьогодні в нашій ліцеї пролунав останній дзвінок. І те, що ми були присутні на цьому святі – це дуже багато означає, хоча колись так не здавалося. Втрат цього року було дуже багато, праці було дуже багато, але ми навчилися з вами радіти життю, стали витривалими, бо навчилися жити в будь-яких умовах.

Шановні випускники, вчителі, учні, батьки!

Від щирого серця вітаємо всіх вас з Днем останнього дзвінка!

Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно восстаннє. Звісно, ви чуєте його мелодію ще багато-багато разів, приводячи до школи своїх дітей, а пізніше й онуків, але для вас, особисто для вас, він пролунає сьогодні восстаннє. Минуть роки, але ви пам'ятаєте і цей дзвінок, і рідний ліцей і ваших вчителів, по-батьківськи вимогливих і по-материнськи турботливих.

По-особливому урочистий цей день і для ваших батьків, дідусів і бабусь. Разом із вами вони пройшли роки вашого шкільного життя, раділи вашим успіхам, переймалися невдачами. Цінуйте їхню любов і підтримку, пам'ятайте, що й вони потребують того ж від вас.

Передзвін останнього дзвінка відкриває нову сторінку вашого життя, дорогих випускників – дорослого життя. Ще вчора вас називали «діти – наше майбутнє». А від сьогодні вам, молодим і талановим, самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє, яке повинно бути нерозривно пов’язане з майбутньою нашою державою. Головне — будьте чесними і добрими людьми. Бажаємо вам знайти власну життєву стежину, стати достойними громадянами н

ашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить від майбутнього України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми! Щастя вам і удачі!

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаємо учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнені, що, повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про те, що розповісти друзям та вчителям.

Шановні вчителі, дякуємо вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям. Бажаємо нових успіхів, життєвих сил і натхнення!

Тож вітаємо всіх зі святом останнього дзвінка, з успішним закінченням ще одного шкільного року, який кожен подарував нові знання, нові враження, нові почуття і думки!

БІЛЬШЕ ФОТО



І знову перемога!!!

Під керівництвом Гончаренко Миколи Володимировича, команда вчителів Студеницького ліцею зайняла ІІ місце на 31 -му Чемпіонаті з піхохідного туризму серед працівників. Та вчитель нашого ліцею - Нечипоренко Ольга ІІ особисте по пішохідному туризму і ІІІ особисте по спортивному орієнтуванню.

Вітаємо з перемогою шановні колеги!!!



День вишиванки!

 

  Українська вишиванка - не просто святковий одяг. Споконвіку сорочка, вишита дружиною або мамою, вважалася потужним оберегом від нещасть: кожен стібок зберігав у собі любов і тепло душі. У кожному регіоні України є свої традиції вишивання і символізм орнаментів, але незмінно лише одне: вишиванка - це частина генетичного коду українця.

  Зараз День вишиванки має особливий сенс - українці змушені відстоювати свою національну автентичність і боротися за неї, віддаючи свої життя.

Учні та вчителі Студеницького ліцею долучились до акції «Одягни вишиванку». Дрес-кодом дня була вишиванка, і весь ліцей замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.

    Протягом дня було проведено пізнавальні та цікаві заходи:

1 - 4 класи прикрасили стіни ліцею яскравими, великими розмальовками - «Вишиванка - генетичний код українця»;

   у бібліотеці відбулась - виставка-натхнення - «Любов’ю створена краса»;

   учні з 5 по 11 класи складали карту-пазл Україно моя вишивана;

   на подвір'ї ліцею, було створено символ України - тризуб.

  Також був проведений благодійний ярмарок приурочений Дню вишиванки. Це було не тільки смачно, красиво… але й так важливо на сьогоднішній день для України. На     благодійний ярмарок до нас завітав староста Студеницького старостинського округу Вергун Юрій Юрійович, який разом з нами долучився до благодійної акції на потреби ЗСУ. Зібрані кошти будуть передані для солдатів Збройних Сил України. Дякуємо всім хто долучився та не був байдужим!

 Більше фото та відео


Засідання методичного об'єднання класних керівників "Звітуємо про роботу"

Проведено підсумкове засідання методичного об'єднання класних керівнтків:

панорама ідей "Звітуємо про роботу".

    Підведення підсумків роботи методичного об'єднання класних керівників.

Огляд нормативно-правових документів щодо організації навчальної практики, та порядку закінчення 2022-2023 навчального року.

   Класний керівник - універсальна особистість. Це і вихователь, і психолог, і педагог-організатор. Він повинен мати мудрість учителя, відповідальність старшого товариша, доброту матері, строгість батька. Для учня в ліцеї немає ближчої людини, ніж класний керівник.

    Для ефективної реалізації виховного процесу в ліцеї організовано роботу методичного об'єднання класних керівників. На засіданнях якого розглядаються актуальні питання, щодо організації виховної роботи. Проведення засідань дає змогу підвищити рівень педагогічних кадрів, розширити їхній світогляд, допомагає отримати необхідні знання.          Для втілення інноваційних виховних технологій впроваджуються активні форми і види діяльності, що сприяє запровадження інтерактивних методик у виховний процес.


Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності

    Згідно з річним планом роботи ліцею та з метою чіткого усвідомлення учасниками освітнього процесу небезпечних і шкідливих чинників у ситуаціях, що виникають у навколишньому середовищі, їх ідентифікації, пошуку і обґрунтування оптимальних безпечних умов життя людини, опанування дітьми та підлітками знаннями, уміннями і навичками створення безпечних умов життя і діяльності у середовищі перебування, усвідомлення світоглядних принципів гармонійних стосунків людини з технікою, природою та суспільством, ситуативного навчання та моделювання дій учнів у різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях у Студеницькому ліцеї  з 10 квітня по 10 травня було проведено Місячник з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

    Під час класних годин в кабінеті безпеки було проведені бесіди:

        1 – 4 класи

🖊️Правила поводження при обстрілах;

🖊️Якщо потрапив у полон;

🖊️Вибухонебезпечні предмети, замасковані під побутові;

        5-8 класи

🖊️Прогулянки на природі (про заборону прогулянок до лісу, річки);

         9 – 11 класи

🖊️Повітряна тривога! Не ігноруємо;

🖊️Пожежна безпека;

🖊️Небезпека отруєння хімічними речовинами;

🖊️Поведінка в соцмережах.

   Перегляд зображень стихійного лиха (бурі, грози, землетрусу, повені тощо), закріплення знань безпечної поведінки під час лиха: «Стихійні лиха», «Буря, злива, гроза», «Землетрус – стихійне лихо», «Увага всім!»

  Проведені вправи-тренінги «SOS»: правила виклику рятувальних служб за телефонами «101», «102», «103», «104».

    Під час уроків предмету «Основи здоров’я» учителі проводили інформаційні хвилинки:

📍 Що ти зробиш, якщо отримаєш легкій опік? 

📍 Що треба робити, якщо в око потрапила смітинка? 

📍 Для чого потрібні перекис водню, розчини йоду та зеленки? 

📍 Що робити , коли буря звалила стовп і обірвались проводи? 

📍 Які заходи треба застосовувати під час бурі? Які найбільш безпечні місця при землетрусі? Тощо.

    На уроках образотворчого мистецтва учні робили ілюстрації надзвичайних ситуацій під темою «Будь обережним».

     У класних кімнатах били оновлені інформаційно-довідкові куточки з надзвичайних ситуацій (цивільного захисту).

Заступником директора з НВР проведено практичне тренування з метою забезпечення безпечної та швидкої евакуації учасників освітнього процесу до укриття при загрозі обстрілу.

   Також було проведено моделювання ситуацій «Допоможи собі й товаришеві!» (про надавання першої допомоги), «Тривога!» (евакуація через вікна першого поверху, сходами пожежного виходу, відпрацювання рятівної поведінки).

  Упродовж місяця відбувалися викладки літератури у бібліотеці: «Знай правила дорожнього руху як таблицю множення», «Вогонь – друг чи ворог?», «Врятуй та допоможи».

Більше фото


Педагогічні читання "Самоосвіта вчителя як цілісний непервний процес"

Сьогодні в нашому ліцеї відбулися педагогічні читання на тему: "Самоосвіта вчителя як цілісний неперервний процес".

Виховання, отримане людиною, закінчилося,

досягло своєї мети, коли людина настільки

дозріла, що володіє силою і волею навчати

саму себе впродовж життя і знає спосіб і

засоби, як вона може здійснити це в якості

індивідуума, що впливає на світ.

А. Дистерверг

 

Самоосвіта педагога - це подвійна форма вдосконалення професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань, узагальненні досвіду шляхом цілеспрямованої, системної самостійної роботи, спрямованої на саморозвиток та самовдосконалення особистості.

 Проблема самоосвіти педагога в контексті його професійної самосвідомості має поступальний рух:

Щоб педагог мав мотивацію на самоосвіту ц саморозвиток, потрібно, щоб у нього, по-перше, було адекватне уявлення про свою діяльність і особистісні якості; по-друге, щоб він знав, якими є вимоги, що ставить перед ним як перед професіоналом суспільство. Співвідношення особистої діяльності, своїх якостей з ідеальною моделлю педагога й стане тим стимулом, що націлює його на самоосвіту, саморозвиток.

Яким бачить образ ідеального вчителя сучасне суспільство? Яке зараз Я - ідеальне, до якого повинен прагнути сучасний учитель? Існують різні думки, різні підходи до класифікації якостей ідеального сучасного педагога. Розглянемо деякі з них.

Відомий психолог Ф.Н. Гоноболін виділив 10 професійно - особистісних особливостей учителя:

здатність розуміти учня здатність

доступно викладати матеріал здібність

до творчої роботи вміння переконувати людей

організаторські здібності

педагогічний такт

здатність швидко реагувати на педагогічні ситуації і гнучко поводитися в них

здатність до даного предмета вміння зацікавити учня

здатність передбачати.

В чому полягає сутність самоосвіти?

Перш за все, педагог здобуває знання з різноманітних джерел, використовує ці знання в професійній діяльності, розвитку особистості та власній життєдіяльності.

Метою роботи над темами самоосвіти є систематичне підвищення педагогами свого професійного рівня.

Основні завдання:

1. вдосконалення теоретичних знань, професійної компетентності вчителя, вихователя;

2. оволодіння новими формами, методами, прийомами навчання і виховання дітей;

1. вивчення та впровадження в практику перспективного педагогічного досвіду, новітніх досягнень педагогічної, психологічної наук, нових педагогічних технологій;

4)  розвиток у ліцеї інноваційних процесів.

Тема самоосвіти  визначається,  виходячи з  методичної теми  навчального  закладу,

утруднень самого педагога, специфіки його індивідуальних інтересів.

На початку самоосвітньої діяльності необхідно створити відповідне налаштування педагога до самостійної роботи. Педагогу важливо правильно обрати мету своєї роботи, від чого залежить і вибір змісту освіти, виходячи з науково - методичної теми (проблеми школи), сформувати особисту педагогічну проблему, індивідуальну тему, осмислити послідовність своїх дій.

Далі зміст роботи зводиться до вивчення психолого - педагогічної й методичної літератури з обраної проблеми. Ознайомлення педагога зі станом розглянутої проблеми в сучасній педагогічній науці допоможе конкретно визначити її для себе.

У процесі роботи над темою самоосвіти і після її завершення педагог показує напрацьований матеріал, форми демонстрації можуть бути різними:

♦       теоретичний, практичний чи методичний семінар;

♦       виступи на методичних об'єднаннях, методичних семінарах, педагогічних радах;

♦       тренінги, ділові ігри;

♦       майстер - класи;

♦       відкриті уроки чи виховні заходи тощо.

Отже, головне завдання творчого індивідуального плану самоосвіти педагога - спонукати його до самоаналізу, рефлексії, допомогти визначити способи підвищення своєї майстерності, форми самоосвіти.


Міжнародний день праці

1 травня в Україні відзначають Міжнародний день праці. Це свято для всіх, хто своєю щоденною працею творить прийдешній день. Чесна наполеглива праця – основа успішного розвитку будь-якого суспільства. В Основному Законі — Конституції України (ст. 43) зазначено: "Кожен має право на належні, безпечні й здорові умови праці, на заробітну плату, не нижчу від визначеної законом"; "Використання праці жінок і неповнолітніх на небезпечних для їхнього здоров'я роботах забороняється".⚒️💪

Більше фото та відео


Міс та Містер ліцею 2023

У Студеницькому ліцеї відбулася розважально - конкурсна програма "Міс та Містер ліцею 2023". 🌷👏👑

Мета: розвивати творчі здібності учнів, їх естетичні смаки, виховувати прагнення краще пізнати один одного, розвивати уяву та мовлення, формувати дружні стосунки в колективі, ціннісне ставлення до себе та до інших людей, до мистецтва, розвивати кмітливість.

Перегляд відео


209 річниці від дня народження Тараса Шевченка

⚜️З 6 по 10 березня в ліцеї було проведено ряд заходів з нагоди 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка:

♻️Понеділок♻️

1) Виховні години:

5 клас: “Обличчя української історії: Тарас Шевченко”

6 клас: “У всякого своя доля і свій шлях широкий...”

7 клас: “І лине над землею Шевченкове святе слово”

8 клас: “Образ москаля у творчості Шевченка”

9 клас: “Голос Тараса звучить крізь віки”

10 клас: “Тарас Шевченко: минуле та сьогодення”

11 клас: “Ми чуємо тебе, Тарасико, крізь століття”.

♻️Вівторок♻️

Виставка літератури “Вінок Шевченківських поезій”

Шевченківські читання “В бібліотеку завітай, вірш Шевченка прочитай”

♻️Середа♻️

Перегляд кінофільму “Таємниці Генія Шевченка” з учнями 5-11 класів.

♻️Четвер♻️

Літературний вечір, присвячений до дня народження генія українського народу Тараса Григоровича Шевченка –  художника слова та пензля, пророка, історика, педагога, філософа світового значення, психолога, етнографа.

♻️П'ятниця ♻️

Конкурс пісні на  вірші  Шевченка для учнів 4 класів.

Переможці: Антоненко Ірина,Олішевський Антон, Карабан Евеліна та Тимощук Валерія.

 

⚜️Не випадково Шевченківські дні ми відзначаємо у березні, адже це початок весни, оновлення природи і оновлення душі, час Великого посту.

 

⚜️Т. Шевченко став центральною постаттю українства. Його поезії – еталон ставлення до людини, любові до власного народу, правди й справедливості. Т.Шевченко жив і творив для України, 

і заповів синам свого народу:

 

⚜️Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

БІЛЬШЕ ФОТО ТА ВІДЕО


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Завдяки наполегливій праці тренера та учасників 💪3-5 березня молодша команда учнів Студеницького ліцею (Замуруєва Олександра, Савіцький Микола, Федорченко Віталій та Гелевей Богдан) посіли І загальнокомандне місце в 21 - му Чемпіонаті Житомирської області з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Федорченко Віталій зайняв І особисте місце, а Гелевей Богдан ІІ особисте місце серед хлопців!!!🏆🥇🥈

Олександра Замуруєва посіла ІІІ особисте місце серед дівчат!!!🏆🥉

Вітаємо з перемогою!!! 💙


Вітаємо з Днем Соборності України! 
Це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі-це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити. Давайте ж ніколи, які б негаразди нас не чекали, не будемо про це забувати.
Бажаємо усім вам здоров’я та благополуччя, миру й добробуту, мудрості і чуття єдиної родини, довголіття, особистих і суспільних досягнень та мирного неба над головою! 
Нехай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас у всіх справах - у розбудові соборної демократичної України! Бо у єдності – наша сила!💙💛

МАРАФОН "100 ВИСЛОВІВ ПРО ВІЙНУ"

В нашому ліцеї  було відкрито марафон "100 висловів про війну" для учнів 5-11 класів. За даним посилання👉(марафон) відкривається карта Укаїни на якій написані вислови. Натискаючи на обраний вислів бачимо відповідну картинку стосовно повномасштабної війни в Україні. Метою марафону - бути ближче до подій, вшановувати пам'ять всім Героям та загиблих під час цієї страшної війни, об'єднуватися та бути сильними з вірою в спокій та мир у нашій країні.💙💛


Військово - патріотчна гра "Сокіл" ("Джура")

Рій "Нескорені" Студеницького ліцею прийняв участь в обласному онлайн-конкурсі «Впоряд» в рамках проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для роїв середньої вікових груп. Захід був присвячений Дню Збройних Сил України. Побажаємо їм перемоги!!!


4 червня – День пам’яті дітей, загиблих унаслідок агресії Російської Федерації проти України

 Сьогодні – День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. Він був установлений Постановою Верховної Ради України від 1 червня 2021 року із врахуванням того, що з 2014 року на території Донецької, Луганської та інших областей внаслідок збройної агресії та інших дій держави-агресора проти України загинуло щонайменше 260 дітей.

Чого саме 4 червня? Історія заснування цього сумного дня повертає нас у 19 серпня 1982 року. Саме тоді, під час засідання Генеральної Асамблеї ООН, членами цієї міжнародної організації було ухвалене рішення про заснування Міжнародного дня безневинних дітей – жертв агресії із щорічним відзначенням 4 червня.

Мета такого рішення членів ООН зрозуміла – привернути увагу світової спільноти на те, що під час війни, локальних збройних конфліктів гинуть не лише солдати, доросле мирне населення, а й діти. І гинуть та страждають вони саме через дорослих, які не здатні знайти раціонального компромісу щодо вирішення мирним шляхом тієї чи іншої проблеми. А в деяких країнах через «забаганки» дорослих діти навіть вимушені зі зброєю в руках відстоювати до кінця не зрозумілі їм ідеї.

Іншими словами, поява цього дня підтверджує  зобов’язання ООН забезпечити захист прав дітей. А робота в цьому напрямку регулюється відповідною Конвенцією про права дитини, де основним є той факт, що всі держави-учасниці ООН визнають, що кожна дитина має невід’ємне право на життя та максимально забезпечують її виживання та здоровий розвиток.

Статистика плачевна: як вже згадувалося, за майже вісім років війни на сході нашої країни загинуло близько 260 дітей. Понад мільйон хлопчиків і дівчаток  були позбавлені можливості ходити в школу та жити у власній оселі. Десятки тисяч стали біженцями, сотні – зазнали травм і поранень.

Право на життя опинилося в Україні під великою загрозою. Такий стан справ і змусив вітчизняних парламентаріїв привернути увагу до дитячої проблематики та торік встановити День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

З 24 лютого актуальність цього пам’ятного дня лише збільшилась та зачіпає інтереси молодого покоління українців не лише Донеччини та Луганщини, а й всієї України. росія вторглася широкомасштабно із застосуванням крилатих ракет, авіації, кораблів, бойової техніки та систем залпового вогню. Наші діти дуже швидко подорослішали: навчилися виживати в бомбосховищах, відрізняти звук ракети від літака, засинати «під мелодію градів», а прокидатися від свисту куль.

З 24 лютого цього року в Україні загинуло понад 260 дітей, а ще більше  як 460 дістали поранення різного ступеня тяжкості. Також через постійні бомбардування та обстріли російськими окупантами пошкоджено близько 1940 закладів освіти, а понад 180 з них зруйновано повністю.

Сьогодні, 4 червня, в нашому ліцеї проведені заходи щодо вшанування пам’яті дітей, які за вісім років війни загинули від збройної агресії Росії проти України:

- хвилина мовчання вшановано пам’ять дітей, які загинули  внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України;

-           була розміщена пізнавальна інформацію на сайті до Дня вшанування пам’яті дітей, які загинули унаслідок агресії Російської Федерації проти України;

-           було організовано і проведено тематичне онлайн засідання «круглого столу» для учнів ліцею 9-11 класу на тему: «4 червня – День пам’яті дітей, загиблих унаслідок агресії Російської Федерації проти України»;

-           в бібліотеці ліцею оформлено виставку художньої та документальної літератури на тему: «Діти безвинні жертви війни»;

-           проведено акцію малюнку на асфальті під назвою: «Мир, нашій ненці – Україні!»